SKVELÉ TIPY na darčeky a 10 % ZĽAVA

Pridané: 24.05.2024
|
Prečítate za 3 min.
|
Martina Tóthová

Leto je za dverami!

Čo vás napadne pri slove LETO? Mňa čas osláv, detských párty, ale aj cestovanie, dovolenky, prázdniny. Veľa slnka, teplo, voda.

A tiež ma napadá, že sa na toto všetko teším a že sa na to treba pripraviť.

Ak myslíte rovnako ako ja, poďte na to spolu so mnou.

 

Pripravila som pre vás niekoľko tipov na darčeky na rôzne príležitosti a situácie a navyše mám pre Vás špeciálnu zľavu!

10 % na celý nákup so zľavovým kódom LETO10

 

Najlepšie tipy na narodeninové darčeky:

Ak máte doma letné narodeninové dieťa, určite vás poteší niekoľko tipov na narodeninový darček.

Či už máte doma chlapca lebo dievčatko, medzi magnetickými stavebnicami Magna Tiles si každý niečo nájde. Či sady s pohyblivými zvieratkami alebo sady s cestami, každá z nich ponúka veľa zábavy, ale aj učenia. Navyše sady si kedykoľvek viete doplniť o ďalšiu, čím zvyšujete možnosti hry a poskytnete väčší priestor pre fantáziu vašich detí.

 

Spoločenskou hrou si spríjemnite rodinné večery, siesty, upršané dni. Nie je pravda, že spoločenské hry sú len pre staršie deti a dospelých. 

Jednoduché spoločenské hry pomáhajú malým hráčom rozpoznávať farby, počítať políčka a rozvíjať koordináciu ruka-oko pri premiestňovaní kariet a figúrok po hracom pláne. Zároveň sa učia čakať na svoj ťah a dodržiavať stanovené pravidlá.

Hry pre tých najmenších - Hra Ovocný sad a veveričkaHra Farebné geometrické tvary GOKI, Hmatej a najdiGOKI farebná hra

 

Deti od 3 rokov spoločenské hry učia spolupracovať a pracovať v tíme, čo je zručnosť, ktorú budú potrebovať po celý život.

Hranie spoločenských hier bez prerušení môže pomôcť predĺžiť schopnosť dieťaťa sústrediť sa na určitú činnosť. Dôležité je, aby sa všetci zaviazali dokončiť hru až do konca bez digitálnych rušivých vplyvov. To oceníte hlavne ako maminy predškolákov. :)
Hry pre deti od 3 rokov: Čoveče nezlob se v nádherných prevedeniach, prekrásne pexesá, stačí si len vybrať, kooperatívne hry pre tímovú prácu

Pre deti od 4-5 rokov už odporúčam aj logické hry. Logické hry sú naše rodinné srdcovky a vraciame sa k nim stále, aj keď už máme doma deti väčšie. Od 4 rokov odporúčam hru Zvierací kamaráti, od 5 a viac rokov krásne prevedenie hry LOGIC, nádherné drevené piškvorky, v ktorých máme celé leto medzigeneračné súboje (skúste si ich, ich princíp je trochu iný ako pri piškvorkách písaných na papier) a tiež šach.

A určite nesmiem zabudnúť na hru Noemova archa, ktorá hravým spôsobom učí o tom, kde aké zvieratká žijú.

 

Z narodeninových tipov by som pre menšie deti odporúčila drevené kockykocku s aktivitamiprvú bábiku či plyšové zvieratkovozíky na tlačeniedrevené odrážadlodrevenú kuchynku.

 

Leto pri vode

V našej ponuke nájdete široký výber hračiek, ktoré urobia chvíle pri bazéne či na pláži ešte zábavnejšími. Či už sú to nafukovacie kolesá, bazéniky, podložky, hračky pre malých potápačov, hračky s udicami, či pre najmenších kelímky určené do vody alebo do piesku. Nezabudnite na lopatky, vedierka, outdoorovú deku, anti UV stan, klobúčik aj fľašu na vodu. Lebo nič nefunguje lepšie na dodržiavanie pitného režimu ako nová fľaša. :)

Všetko vyššie spomínané nájdete tu.

Hračky na cesty

Cestovanie s deťmi môže byť náročné, ale s našimi hračkami na cesty to zvládnete ľavou zadnou. Ponúkame rôzne hry a aktivity, ktoré zabavia Vaše ratolesti počas dlhých ciest. Od magnetických hier, cez nálepky až po interaktívne knižky. Nezabudnite na fľašu, desiatový box, detský batoh či veľkú tašku pre mamu – u nás nájdete všetko, čo potrebujete pre pokojné a zábavné cesty.

Detské oslavy

 

Detské oslavy si pýtajú niečo malé pre radosť detí a ich kamarátov. V eshope Hračkolandu máme kategóriu Malé hry a hračky, ktoré vás finančne nezruinujú a deti určite potešia. Vyberiem len zopár tipov z toho množstva: umývateľné laky na nechtygumičky a náramky pre dievčatáAPLI sady s nálepkamiPrepisovacie obrázkynádherné puzzlepokladničkyplyšové zvieratkápečiatky či loptičky pre najmenších.

Verím, že som vás trochu navnadila a snáď aj pomohla. Ak som sa vám do vašej predstavy netrafila, kľudne mi napíšte vašu požiadavku na hrackoland@gmail.com a "ušijem vám ponuku na mieru" ako sa vraví.:)

Využite aktuálnu ponuku na zľavu  10 % a spríjemnite si leto práve vďaka nákupu u nás, v našom internetovom hračkárstve na www.hrackoland.sk. Bude nám potešením.:)

 

                                                                                          Martina z Hračkolandu


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2014 - 2024 © www.hrackoland.sk